AMBRE BOISÉ NICHE DÁMSKÁ EDP 50 ml

Velmi zajímavá a nevšední vůně, která v sobě nese jak kořeněné, tak dřevité tóny. Dřevo Gaiac, které pochází z Paraguaye, rozeznívá vůní do teplých tónů.  Novinka podzimu 2017 nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747. 

Hlavu vůně tvoří bourbonská pelargonie a madagaskarský hřebíček. Srdcem je dřevo Gaiac, pačuli a cedrové dřevo. V základu vůně najdete jantar, boby tonka, santalové dřevo, bourbonskou vanilku a bílé pižmo.

Obsah 50 ml parfémované vody

Chcete si nejdříve přivonět k této niche vůni?

OBJEDNEJTE SI VZOREK

 

Objednáno
1 095 Kč 904,96 Kč bez DPH
Kategorie: NICHE PARFÉMY PRO ŽENY, Ambra Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Ambra Chyprová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Ambra Kořeněná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Ambra Orientální EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Ambra Pižmová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Ambra Pryskyřičná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Boby tonka Chyprová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Boby tonka Kořeněná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Boby tonka Orientální EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Boby tonka Pižmová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Boby tonka Pryskyřičná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Kořeněná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Orientální EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Pižmová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Pryskyřičná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo Gaiac Chyprová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo Gaiac Kořeněná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo Gaiac Orientální EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo Gaiac Pižmová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo Gaiac Pryskyřičná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda)
KONCENTRACE: EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda)
TYP VŮNĚ: Dřevitá, Chyprová, Kořeněná, Orientální, Pižmová, Pryskyřičná
VONNÉ SLOŽKY: Ambra, Boby tonka, Dřevo cedrové, Dřevo Gaiac, Dřevo santálové, Hřebíček madagaskarský, Muškát bourbonský, Pačuli, Pižmo bílé, Vanilka bourbonská
Cena: 900 - 1 500 Kč
Značka: Galimard
Typ: parfémovaná voda
Určení: dámské
Řada: Les Fontaines Parfumées
Objem: 50 ml a více

Niche vůně, která v sobě nese jak kořeněné, tak dřevité tóny. Dřevo Gaiac, které pochází z Paraguaye, rozeznívá vůní do teplých tónů. Novinka podzimu 2017 nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AN Avatar autora | 20/09/2019
Velmi příjemná vůně, které si všímá i okolí.
5
LF Avatar autora | 15/03/2018
Zajímavá kořeněná vůně, dřevitá, dlouho jsem něco takového hledala. Pečlivě zabaleno, rychle dodáno, takže spokojenost, rozhodně se vrátím.

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla