Idun Minerals švédská kosmetika pro citlivou pleť

IDUN MINERALS je švédská značka vysoce kvalitní minerální kosmetiky vyvinuté ve spolupráci s dermatology a je vhodná i pro citlivou pleť, doporučena švédskou Asociací pro alergiky a astmatiky. Značka je celosvětově prodávána. 

 Veškeré produkty obsahují vysoce čištěné minerály organického původu, které chrání a vyživují pokožku a co více, jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Příběh značky Idun Minerals .. název se inspiruje ve starověké skandinávské mytologii. Idun byla bohyní věčného mládí. Severská bohyně Idun, manželka boha básníků Bragiho, jejímž životním úkolem bylo hlídal kouzelná jablka, uložená v jasanové trulici. Tato jablka dokázala boha, ale i člověka, na určitý čas ochránit před zestárnutím. Proto je bohyně Idun vnímána jako ochránkyně zdraví a síly ... ta, která omlazuje. Omlazující jablko má ve svém logu značka Idun minerals záměrně.

Idun Minerals švédská přírodní kosmetika vegan pro alergiky

Exkluzivita značky je podtržena krásnými malbami bohyně Idun na obalech některých produktů. Bohyní Idun a severskou mytologií se nechala inspirovat uznávaná umělkyně a návrhářka Patrizie Gucci a vytvořila krásné malby, které jsou ozdobou na krabičkách některých produktů.  

     Švédská přírodní vegan kosmetika Idun Minerals vhodná pro alergiky a astmatiky distribude pro Čr a Sr

Každý produkt je tedy unikátní jak svým složením, tak i svou originální kresbou určenou pro konkrétní produktovou řadu. Používání této severské kosmetiky je zážitkem nejen pro vaši pleť, ale pohladí vás po duši i svým designem.

Prohlédněte si tutorial líčení s kosmetikou v prvním videu (3:40 min., použité produkty najdete pod videem na youtube) a ve druhém videu recenze řasenky Magna Lenghtening (6:05 min.). Provede vás Beauty by Katty.