Akce 30% na značku Idun Minerals od 14. - 17.8.2022 včetně, kódy: IDUN30CZ, IDUN30SK, vztahuje se na zboží skladem, nelze uplatnit na testery a vzorky. Sortiment, zahrnuje DEKORATIVNÍ, PLEŤOVOU I VLASOVOU KOSMETIKU.

Darujte pánský francouzský niche parfém 100 ml s konzultací a osobní typologií

Hledáte originální dárek pro muže? Darujte originální francouzský niche parfém z řady nejstarší francouzské parfumerie Galimard a k tomu osobní konzultaci s typologii a nalezení ideální vůně.

Dárek je ideální pro muže, který je milovník vůní. Darujte zážitek spojený se smysly a vůněmi.

Na základě barev, které osoba nosí, dynamiky řeči, volených slov, jídelníčku, energie člověka a vyzařování, jsme schopni se naladit a doporučit správný parfém právě pro konkrétní osobu. Vůně jsou naše vášeň i láska, osobní typologii se věnujeme již několik let a máme spokojené ženy i muže, kteří našich služeb využili. 

Nemusíte za tímto prožitkem do Provence, kde se nalézá nejstarší francouzská parfumérie Galimard, jejíž zakladatel byl u zrodu parfemářského řemesla r. 1747 a dodával vonné esence i Madame de Pompadour. Navštivte showroom parfumerie Galimard v České republice. Přijeďte nás navštívit do naší malé Provence, udělejte si výlet do srdce severozápadních Čech a navštivte náš showroom v královském městě Žatec, jehož první zmínky se datují k roku 1004.

Udělejte si výlet a nechte na sebe dýchnout historii města Žatec, kde se vaří pivo, města, které ustálo husitské války a kde byla při Křišťálové noci vypálena druhá největší synagoga v České republice. Město je také známé z  filmového plátna a mnoha historických filmů. Náš showroom najdete na místě, kde se točil seriál Náměstíčko. Při návštěvě města a okolí si můžete prohlédnou turistické zajímavosti města. Virtuální prohlídka města.

 

V našem voňavém showroomu se rádi budeme věnovat všem milovnicím a milovníkům vůní. Využijte naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro vůně. Je zajímavé, co o člověku řekne stavba těla, dynamika řeči, stravovací návyky, ale i barvy, do kterých se člověk zahaluje.

V ceně je zahrnuto:
- 1 x parfém 100 ml dle vlastního výběru, k výběru je 25 dámských vůní a 12 pánských vůní
- délka konzultace 60 min., doprovod možný
- výborná káva jako pozornost .-)
 
Délka platnosti woucheru je 6 měsíců.
 

Termín osobní návštěvy je nutné domluvit na tel. +420 775 37 37 02, showroom na adrese Hošťálkovo náměstí 61, Žatec okres Louny, dojezd 45 minut jízdy z Prahy.

OBJEDNAT SETKÁNÍ

Dostupnost Osobní setkání
2 985 Kč 2 466,94 Kč bez DPH
Darujte pánský francouzský niche parfém 100 ml s konzultací a osobní typologií

Chcete darovat zajímavý a originální zážitek jako dárek, který na českém trhu nemá obdoby?

Věnujte zážitek spojený se smysly a vůněmi. Nemusíte za tímto prožitkem do Provence, kde ses nalézá nejstarší francouzská parfumérie Galimard, jejíž zakladatel byl u zrodu parfemářského řemesla r. 1747 a dodával vonné esence i Madame de Pompadour. Můžete navštívit showroom parfumerie Galimard v České republice. Přijeďte nás navštívit do naší malé Provence, udělejte si výlet do srdce severozápadních Čech a navštivte náš showroom v královském městě Žatec, jehož kořeny sahají do roku 1004. Nechte na sebe dýchnout historii.

Zde najdete náš voňavý showroom kde se vám rádi budeme věnovat a vybereme vůni vhodnou právě pro vás. Věnujeme se osobní typologii již několik let. Na základě barev, které osoba nosí, dynamiky řeči, volených slov, jídelníčku, enegie člověka a vyzařování jsme schopni se naladit a doporučit správný parfém právě pro konkrétní osobu.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro vůně. Je zajímavé, co o člověku řekne vaše stavba těla, dynamika řeči, stravovací návyky, ale i barvy, do kterých se člověk zahaluje.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VN Avatar autora | 07/07/2022
Dostal jsem jako dárek od přítelkyně. Byl to zážitek. Dámy se trefily na první dobrou, nechápal jsem. Parfémy jsou zajímavý.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení