Oslavujte s námi. Slavíme Jarmily narozeniny a proto vám přinášíme narozeninovou slevu 15% všechny značky. Slevu můžete uplatnit při objednávce nad 800 Kč nebo 30 €. Kódy: NAROZENINY15CZ, NAROZENINY15SK. Sleva platí od 14.11. do 18.11.2019. Na zdraví .-) Veronika a Jarmila

Darujte pánský francouzský niche parfém 100 ml s konzultací a osobní typologií

2 900 Kč 2 396,69 Kč bez DPH
Skladem

Hledáte originální dárek pro muže? Darujte originální francouzský niche parfém z řady nejstarší francouzské parfumerie Galimard a k tomu osobní konzultaci s typologii a nalezení ideální vůně.

Dárek je ideální pro muže, který je milovník vůní. Darujte zážitek spojený se smysly a vůněmi.

Na základě barev, které osoba nosí, dynamiky řeči, volených slov, jídelníčku, energie člověka a vyzařování, jsme schopni se naladit a doporučit správný parfém právě pro konkrétní osobu. Vůně jsou naše vášeň i láska, osobní typologii se věnujeme již několik let a máme spokojené ženy i muže, kteří našich služeb využili. 

Nemusíte za tímto prožitkem do Provence, kde se nalézá nejstarší francouzská parfumérie Galimard, jejíž zakladatel byl u zrodu parfemářského řemesla r. 1747 a dodával vonné esence i Madame de Pompadour. Navštivte showroom parfumerie Galimard v České republice. Přijeďte nás navštívit do naší malé Provence, udělejte si výlet do srdce severozápadních Čech a navštivte náš showroom v královském městě Žatec, jehož první zmínky se datují k roku 1004.

Udělejte si výlet a nechte na sebe dýchnout historii města Žatec, kde se vaří pivo, města, které ustálo husitské války a kde byla při Křišťálové noci vypálena druhá největší synagoga v České republice. Město je také známé z  filmového plátna a mnoha historických filmů. Náš showroom najdete na místě, kde se točil seriál Náměstíčko. Při návštěvě města a okolí si můžete prohlédnou turistické zajímavosti města. Virtuální prohlídka města.

 

V našem voňavém showroomu se rádi budeme věnovat všem milovnicím a milovníkům vůní. Využijte naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro vůně. Je zajímavé, co o člověku řekne stavba těla, dynamika řeči, stravovací návyky, ale i barvy, do kterých se člověk zahaluje.

V ceně je zahrnuto:
- 1 x parfém 100 ml dle vlastního výběru, k výběru je 25 dámských vůní a 12 pánských vůní
- délka konzultace 60 min., doprovod možný
- výborná káva jako pozornost .-)
 
Délka platnosti woucheru je 6 měsíců.
 

Termín osobní návštěvy je nutné domluvit na tel. +420 775 37 37 02, showroom na adrese Hošťálkovo náměstí 61, Žatec okres Louny, dojezd 45 min jízdy z Prahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete darovat zajímavý a originální zážitek jako dárek, který na českém trhu nemá obdoby?

Věnujte zážitek spojený se smysly a vůněmi. Nemusíte za tímto prožitkem do Provence, kde ses nalézá nejstarší francouzská parfumérie Galimard, jejíž zakladatel byl u zrodu parfemářského řemesla r. 1747 a dodával vonné esence i Madame de Pompadour. Můžete navštívit showroom parfumerie Galimard v České republice. Přijeďte nás navštívit do naší malé Provence, udělejte si výlet do srdce severozápadních Čech a navštivte náš showroom v královském městě Žatec, jehož kořeny sahají do roku 1004. Nechte na sebe dýchnout historii.

Zde najdete náš voňavý showroom kde se vám rádi budeme věnovat a vybereme vůni vhodnou právě pro vás. Věnujeme se osobní typologii již několik let. Na základě barev, které osoba nosí, dynamiky řeči, volených slov, jídelníčku, enegie člověka a vyzařování jsme schopni se naladit a doporučit správný parfém právě pro konkrétní osobu.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro vůně. Je zajímavé, co o člověku řekne vaše stavba těla, dynamika řeči, stravovací návyky, ale i barvy, do kterých se člověk zahaluje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla