Z důvodu školení firmy budou objednávky od 14.-21.6. odbaveny dne 24.6.2019. Abychom vám to vynahradily, zde je POUKÁZKA NA NÁKUP ve výši 150 Kč při nákupu nad 1.000 Kč, kód POUKAZPROME. POUKÁZKA NA NÁKUP ve výši 4,30 € při nákupu nad 37,70 €, kód POUKAZPREMNA. Platí od 14.-23.6.2019. Takže kochejte se a udělejte si radost .-) Veronika a Jarmila

Lavandinový olej z Provance, 100 ml

795 Kč 657,02 Kč bez DPH
Skladem

Čistý LEVANDULOVÝ OLEJ 100 % přírodní, bez konzervantů získaný z levandule rostoucí v Provence.

Levandulový olej má antiseptické účinky. Je velmi využívaný při masáži pro uvolnění svalstva. Vůně levandule je zklidňující, stačí pár kapek na polštář a můžete se nechat unášet sladkým spánkem.

Oleje a vonné esence získávané z levandule rostoucí v unikátním prostředí Provence jsou řazeny mezi nejkvalitnější na světe. Levandulový olej je specifický a velmi ceněný v kosmetice. Využíván je také na výrobu těch nejdražších a nejkvalitnějších parfémů.

Proč jsou rostlinné oleje v kosmetice tak ceněny?

Lisují se ze semen rostlin za studena, a proto jsou stejně jako semínka nosiči vitalizující energie, vitamínů, minerálů a nenasycených mastných kyselin. Svým složením jsou nejvíce podobné našim tukům a tím je zaručeno jejich pronikání hluboko do pokožky, kde působí silným vyživujícím a regeneračním účinkem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Obsah 100 ml, součástí balení je pipeta sloužící k odměření ml

Vyrobeno v Grasse, oblast Provence, Francie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Čistý levandulový olej z Provance dovoz z Francie parfumerie Galimard Čistý levandulový olej z Provance dovoz z Francie parfumerie Galimard
5
AH Avatar autora | 13/03/2018
Olej roky používám a nechával jsem si ho vozit z Francie. Velmi jsem ocenil možnost si ho objednat v ČR.

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla