LUXUSNÍ ROZSTŘIKOVAČ NA PARFÉMY 4 ML

Kód: 2783
445 Kč 367,77 Kč bez DPH
Skladem

Luxusní roztřikovač na parfémy vám umožní mít stále v při sobě vůni, kterou milujete a nemusíte nosit originální flakón.

Rozstřikovač je plnitelný ze shora a naplnit ho můžete dvěma způsoby:

  • přelitím vůně pomocí přiložené nálevky, pokud má originální flakón s vůní odšroubovatelný uzávěr. Toaletní vody parfumérie Galimard mají odšroubovatelný uzávěr a lze je odlít.
  • odstříkáním menšího množství vůně do nálevky, pokud je originální flakón s vůní hermeticky uzavřen a nelze jej odšroubovat. Parfémy a parfémované vody z parfumérie Galimard jsou hermeticky uzavřené a nelze odšroubovat a vůni odlít, pouze odstříkat. 

Nálevka (malý trichtýřek) je součástí balení.

Obsah 4 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také se vám často stává, že si přelijete do rozstřikovače parfém a za 2 dny ho máte vylitý v kabelce nebo vám rychle vyprchá?

S tímto rozstřikovačem už nikdy nebudete muset řešit podobné problémy, protože dokonale těsní vůně v něm vydrží jak dlouho potřebujete.

Navíc rozstřikovač je velmi elegantní a decentní.

Vejde se do každé kabelky nebo pánské kapsy.

Doplňkové parametry

Kategorie: FLAKÓNY A ROZSTŘIKOVAČE
Cena: 300 - 600 Kč
Druh: aplikátor
Výrobce: Galimard
Značka: Galimard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla