❤️VÁNOCE 2023❤️ - Poslední naskladnění značky GALIMARD proběhne do 15.11.2023. V případě předobjednávky zboží využijte slevu 20% a kód: PREDOBJEDNAVKA, platí pro objednávky uhrazené do 31.10.2023, pak už Vám dodání zboží nemůžeme zaručit. Zboží Vám bude odesláno ihned po naskladnění. Budete mít tak záruku dodání. Nevztahuje se na sady a testery.

Luxusní rozstřikovač na parfémy 4 ml

Luxusní rozstřikovač na parfémy vám umožní mít stále v při sobě vůni, kterou milujete a nemusíte nosit originální flakón.

Rozstřikovač je plnitelný ze shora a naplnit ho můžete dvěma způsoby:

  • přelitím vůně pomocí přiložené nálevky, pokud má originální flakón s vůní odšroubovatelný uzávěr. Toaletní vody parfumérie Galimard mají odšroubovatelný uzávěr a lze je odlít.
  • odstříkáním menšího množství vůně do nálevky, pokud je originální flakón s vůní hermeticky uzavřen a nelze jej odšroubovat. Parfémy a parfémované vody z parfumérie Galimard jsou hermeticky uzavřené a nelze odšroubovat a vůni odlít, pouze odstříkat. 

Výrobce rozstřikovače se zaměřil nejen na elegantní design, ale hlavně jeho těsnost. Překvapí Vás, jak dlouho v něm vůně zůstane nezměněna.

Nálevka (malý trychtýřek) je součástí balení.

Obsah 4 ml

Pokud si chcete namíchat každý den jiný parfém, doporučujeme Sadu vonných esencí pro vytvoření vlastní vůně. K této sadě je rozstřikovat ideálním doplňkem.

Dostupnost Skladem
685 Kč 566,12 Kč bez DPH
Luxusní rozstřikovač na parfémy 4 ml

Také se vám často stává, že si přelijete do rozstřikovače parfém a za 2 dny ho máte vylitý v kabelce nebo vám rychle vyprchá?

S tímto rozstřikovačem už nikdy nebudete muset řešit podobné problémy, protože dokonale těsní vůně v něm vydrží jak dlouho potřebujete.

Navíc rozstřikovač je velmi elegantní a decentní.

Vejde se do každé kabelky nebo pánské kapsy.

Kategorie: Rozstřikovače
Cena: 300 - 600 Kč
Druh: aplikátor
Výrobce: Galimard
Značka: Galimard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: