MEZZANOTTE, NICHE PÁNSKÝ PARFÉM 100 ML

Vůně Mezzanotte patří mezi nejprodávanější pánské niche vůně. Patří mezi kořeněné a lehce nasládlé vůně s dřevitými tóny.

Obsah 100 ml

Mezzanotte nejprodávanější pánský niche parfém ženy tuto vůni milují Amande Lux

 
Skladem
Značka: GALIMARD
1 985 Kč 1 640,50 Kč bez DPH
Kategorie: MEZZANOTTE
KONCENTRACE: Parfém
TYP VŮNĚ: Citrusová, Dřevitá, Chyprová, Kořeněná, Ovocná, Pryskyřičná, Zelená
VONNÉ SLOŽKY: Bergamot, Dřevo cedrové, Dřevo santálové, Jablko, Jantar, Levandule, Meloun, Pačuli, Rákos
Cena: 1 500 Kč a více
Značka: Galimard
Typ: parfémy
Určení: pánské
Objem: 100 ml a více

Vůně Mezzanotte patří mezi nejprodávanější pánské niche vůně. 

Úvodní předehra bergamotu je překonána energickým spojenectvím vzácných dřevin. Pánská vůně Mezzanotte je moderním tvůrcem trendů s diskrétní mužností.

Tuto vůni si kupují muži, kteří se nebojí pozornosti žen, neboť tato vůně patří mezi "maskulinní vůně". Vůně Mezzanotte probouzí mysl žen, jejich fantazii i smysly. Muž, který si tuto vůni koupí, by měl být připraven na pozornost a úspěch u žen.

OBJEDNAT TESTER

Vůně je originální a vytvořena míchači vůní v nejstarší francouzské parfumérii Galimard s tradicí od roku 1747. Zakladatel parfumérie Jean de Galimard byl zakladatelem parfemářského řemesla vůbec. Původně se živil jako koželužník, zpracovával kůži a šil z ní oblečení. Problém bylo, pokud se v takovém oděvu někdo zpotil, začal zapáchat. Proto začal macerovat rostliny a dřeviny rostoucí v okolí Grasse v Provance a získával z nich vonné esence. Ty přidával do nálevu, ve kterém máčel kůže před zpracováním a tím vyřešil i problém se zápachem. Triumfem byly jeho "vonné rukavičky", které věnoval na královský dvůr a tím se proslavil. Založil parfemářský cech a dodával vonné esence i na dvůr krále Ludvíka XV. a velkou milovnicí jeho vůní byla i Madame de Pompadour, která určovala módní trendy té doby.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Vůně podobná Mezzanotte 03/05/2019 13:22
Dobrý den, pane Radku, určitě Vám doporučím naší novinku UN HIVER Á GRASSE: https://www.amandelux.com/uh-hiver-a-grasse-luxusni-niche-parfem-pro-muze-luxury-franrance-for-man-galimard/ a pak neslazenou verzi Mezzanotte, tedy vůni AVENTURE: https://www.amandelux.com/gallimard-francouzska-luxusni-korenena-vune-aventure/ Ať se Vám daří, Jarmila
R Avatar autora Vůně podobná Mezzanotte 03/05/2019 13:18
Vůně Mezzanotte mi velmi voní. Můžete mi doporučit ještě nějakou podobnou? Díky Radek
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 24/11/2020
Nádherná, vyjímečná vůně, naprosto neporovnatelná s komerčně prodávanými parfémy! Přesněji řečeno porovnatelná cenou, jinak ne.
5
ZP Avatar autora | 11/05/2020
Hezky voní.
5
ME Avatar autora | 15/10/2019
Na 100 procent,nemá to chybu. Každý se ptá,kde jsem ji koupil.Líbí se každému a zvláště ženám.Jsem rád,že jste na našem trhu a nejste tak daleko ,abych si k Vám proto nedojel. Vřele ji budu doporučovat všem komu ta vuně je příjemná.
5
Z Avatar autora | 28/08/2019
Úchvatná vůně, která dlouho vydrží....a opravdu se jí každá všimne, když muž projde kolem
5
LG Avatar autora | 18/12/2018
Krásná vůně.
5
RJ Avatar autora | 22/11/2018
Božská vůně. Koupila jsem jí svému miláčkovi, nemůžu se ho nabažit, když projde kolem. Koupila jsem jí na základě doporučení paní na lince eshopu a měla pravdu, je to vůně, kterou zaregistruje žena, když muž projde kolem.
5
KN Avatar autora | 15/09/2017
Vůni jsem si koupil, měl jí kolega v práci. Dost dobře voní, neustále se mi každý ptá, čím voním.
5
VB Avatar autora | 06/05/2017
Naprosto skvělá vůně, koupila jsem jí příteli. Je nadšený, prý se ho kolegyně v práci neustále ptají, čím to voní. Koupila jsem jí i taťkovi a také dobrá volba. Doporučuji, pokud chcete koupit pánský parfém a nevíte jaký. Typická pánská vůně, která voní asi většině mužům, v každém případě voní většině žen. Děkuji za doporučení na vaší voňavé lince, dobře jste mi poradili. Vlaďka

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla