Paradoxe, niche parfém dámský 100 ml

Niche vůně pro ženy Paradoxe v sobě nese luxus, ženskost a eleganci zároveň. Je výjimečná a neotřelá. Zahalí vás do svěžích i dřevitých tónů, jemná smyslnost je podtržena pižmem.

Rozhodnete-li se pro vůní, zvykněte si na pozornost mužů, kteří vás budou vnímat a říkat, jak krásně voníte a že to nikdy nic takového necítili. Vůně Paradoxe je velmi dobře vnímána muži. Často se vás budou i ostatní ženy ptát, jaký je váš parfém, protože je vůně uhranula.

Obsah 100 ml parfému ve skleněném flakónu s rozstřikovačem. 

Dostupnost Skladem
1 985 Kč 1 640,50 Kč bez DPH
Paradoxe, niche parfém dámský 100 ml

Niche vůně pro ženy PARADOXE v sobě nese luxus, ženskost a eleganci zároveň. Je výjimečná a neotřelá. Zahalí vás do svěžích i dřevitých tónů, jemná smyslnost je podtržena pižmem.

Rozhodnete-li se pro vůní, zvykněte si na pozornost mužů, kteří vás budou vnímat a říkat, jak krásně voníte a že to nikdy nic takového necítili. Vůně Paradoxe je velmi dobře vnímána muži. Často se vás budou i ostatní ženy ptát, jaký je váš parfém, protože je vůně uhranula.

PARADOXE je výjimečná vůně pro výjimečné ženy.

Paradoxe elegantní francouzský dámský parfém Galimard eshop Amande Lux

Kategorie: PARADOXE
KONCENTRACE: Parfém
TYP VŮNĚ: Ambrová, Citrusová, Dřevitá, Pižmová
VONNÉ SLOŽKY: Ambra, Citron, Dřevo cedrové, Fík sušený, Fíkovník, Pižmo, Tóny slunce
Značka: Galimard
Určení: dámské
Typ: parfémy
Objem: 100 ml
5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Š Avatar autora | 07/11/2020
Luxusní, neotřelá, velmi originální, teplá, hřejivá. Miluji ji, stejně jako Plumetist, to jsou moje dvě zatím nejoblíbenější vůně a až dojdou objednám znovu. Nikdy má nikom necítíte nic podobného. Toto je skutečná elegance a luxus.
5
J Avatar autora | 25/11/2019
Koupila jsem poprvé přímo v parfumerii Galimard. Vámi dodávaná vůně je absolutně totožná. Naprostá spokojenost, profesionální přístup, rychlé dodání.
5
NO Avatar autora | 22/11/2019
Krásná vůně, ráda se k ní vracím :-)
5
Avatar autora | 15/10/2019
Velmi příjemná vůně naprostá spokojenost.
5
PL Avatar autora | 07/10/2019
Naprostá spokojenost, krásná vůně, profesionální přístup.
5
Z Avatar autora | 28/08/2019
Krásná smyslná vůně, pro mě spíše na zimní období protože je těžší, ale ne těžká...
5
MM Avatar autora | 04/06/2019
Doporučuji, jemná ženská vůně. Neotřelá, trvanlivá - ve vlasech vydrží až do večera....:-)
5
KC Avatar autora | 14/03/2019
Parfém jsem koupila dceři, je nadšená. Výborná komunikace a rychle dodání.
5
KH Avatar autora | 21/11/2018
Toto je královna mezi dámskými parfémy. Zajímavá neotřelá vůně.
5
GS Avatar autora | 02/11/2017
Parfém Paradox jsem si koupila kdysi přímo ve Francii a od té doby jsem se k němu už nedostala. Náhodou jsem zjistila, že se parfumerie Galimard dostala i k nám do Čech, jsem nadšená, protože vůně jsou prostě tak originální a úchvatné, že jsem parfém nikdy ničím nemohla nahradit. Za mě díky, naprostá spokojenost. Velmi chválím i vstřícný přístup na lince eshopu a rychlé dodání s pečlivým zabalením. Doporučuji, nemám co dodat.

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla