THÉ INDIEN niche dámská parfémovaná voda 50 ml

Vůně indického čaje a kardamonu vás přenese do orientálních dálek, svěžest mandarinky dodá na intenzitě prožitku a pižmo v kombinaci se santalovým dřevem probudí vaše smysly.

Unikátní, smysly budící lehce kořeněná vůně s nevšední kompozicí, která v sobě i dřevité tóny zahalené do tajemství orientu.

Novinka podzimu 2017 nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747. 

Do závoje orientu vás zahalí hlava vůně tvořená indickým čajem, bergamotem a citrónem. Niche vůně chtějí čas, aby se mohly rozeznít na vaší pokožce a právě v tento okamžik přichází na scénu kardamon a mandarinka. Základ vůně tvoří pižmo  a santalové dřevo, které zajistí dlouhotrvající vůni.

Obsah 50 ml parfémované vody

Chcete si nejdříve přivonět k této niche vůni?

OBJEDNEJTE SI VZOREK

 

Skladem
1 095 Kč 904,96 Kč bez DPH
Kategorie: PŘÍRODNÍ KOSMETIKA A NICHE PARFÉMY, Bergamot Citrusová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Chyprová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Kořeněná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Orientální EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Pižmová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Citron Citrusová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Citron Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Citron Chyprová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Citron Kořeněná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Citron Orientální EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Citron Pižmová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Citron Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj indický Citrusová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj indický Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj indický Chyprová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj indický Kořeněná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj indický Orientální EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj indický Pižmová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj indický Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo santálové Citrusová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda)
KONCENTRACE: EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda)
TYP VŮNĚ: Citrusová, Dřevitá, Chyprová, Kořeněná, Orientální, Pižmová, Zelená
VONNÉ SLOŽKY: Bergamot, Citron, Čaj indický, Dřevo santálové, Kardamon, Mandarinka, Pižmo
Určení: dámské
Typ: parfémovaná voda
Značka: Galimard
Cena: 1 300 Kč a více
Objem: 50

Unikátní, smysly budící lehce kořeněná vůně s nevšední kompozicí, která v sobě i dřevité tóny zahalené do tajemství orientu.

Novinka podzimu 2017 nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747. 

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard si oblíbila i paní JOLANA VOLDÁNOVÁ a je nám ctí, že se stala tváří parfumerie Galimard pro Českou republiku.

Jolana Voldánová se stala tváří nejstarší francouzské parfumerie Galimard v České republice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LC Avatar autora | 15/03/2018
Vůni jsem si koupila na základě konzultace na zákaznické lince. Je zajímavá, miluji vůni indického čaje. Výborná komunikace se zákaznickou linkou, dobře hodnotím i rychlé dodáni.

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla