PUDR TRANSPARENTNÍ | MÍRNĚ MATNÝ EFEKT | UNDERBAR 3,5 G

Transparentní pudr UNDERBAR s mírně matným efektem obsahuje ultra čisté minerály a jemný lisovaný pudr, který dodává pleti sametový vzhled a fixuje make-up po celý den.

Pudr UNDERBAR je 100% vegan.

Extrémní čistota minerálů způsobuje, že pudr je vhodný pro všechny typy pleti a to včetně velmi citlivé pleti. Kosmetika Idun Minerals je ve  doporučována švédskou Asociací pro astmatiky a alergiky.

Pro dosažení nejlepšího efektu použijte pro aplikaci pudru štětec Large Kabuki, Kabuki nebo Blush. Pro celodenní úpravu pudru doporučujeme do kabelky zatahovací štětec Kabuki.

Obsah 3,5 g

Skladem
Značka: IDUN MINERALS
835 Kč 690,08 Kč bez DPH
Idun Minerals transparentní pudr vhodný i pro citlivou pleť Underbar
Vegan

Transparentní pudr můžete použít i ke zlepšení kryvosti vašeho makeupu. Balení obsahuje vestavěné zrcátko a je ideální pro obnovení make-upu během dne. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější.

SLOŽENÍ

Mica, Silica, Zinc stearate, Caprylic/Capric triglyceride, Octyldodecanol, Magnesium stearate, Polymethyl methacrylate, Lauroyl lysine, Phenethyl Alcohol, Caprylyl glycol, [+/-] CI 77492, CI 77491, CI 77499

 

Název švédské kosmetické značky se inspiruje ve starověké skandinávské mytologii a sice bohyní IDUN, manželkou boha básníků Bragiho. Idun strážila ve své jasanové truhlici kouzelná jablka, která chránila Ásy (mladší skupinu bohů) před stárnutím. Idun je proto nazývána ochránkyní zdraví a síly bohů. Její jméno znamená "TA, KTERÁ OMLAZUJE".  

Tato kosmetika vyniká svou vysokou kvalitou, ale i originálními motivy bohyně Idun, která je znázorněna na obalech. Každý produkt má svou originální kresbu, kterou namalovala známá umělkyně Patrizie Gucci.  

IDUN Minerals je švédská kosmetická značka vysoce kvalitní kosmetiky. Veškeré produkty obsahují extrakty minerálů, které chrání a vyživují pokožku a co více, jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť. 

Veškeré produkty jsou VEGAN, VYSOCE PEČUJÍCÍ, MINERALIZOVANÉ, S VYSOKÝM PODÍLEM PŘÍRODNÍCH SLOŽEK, NETESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH.Vývoj probíhá ve spolupráci se švédskými dermatology a výzkumníky, a proto produkty splňují i tvrdá pravidla švédských farmacií a jsou doporučovány i pro alergiky a astmatiky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Idun Minerals švédská přírodní minerální vegan kosmetika vhodná pro alergiky a astmatiky

Světová značka - švédská přírodní kosmetika - vegan - vhodná i pro citlivou pleť, doporučené švédskou Asociací pro alergiky a astmatiky 

Idun Minerals švédská přírodní kosmetika vegan pro alergiky

IDUN Minerals je švédská značka vysoce kvalitní kosmetiky. Veškeré produkty obsahují zejména extrakty minerálů, které chrání a vyživují pokožku a co více, jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Vývoj probíhá ve spolupráci se švédskými dermatology a výzkumníky, a proto produkty splňují i tvrdá pravidla švédských farmacií a jsou doporučovány i pro alergiky a astmatiky.

  Idun Minerals vegan minerální kosmetika nejen pro alergiky a astmatiky

Název značky se inspiruje ve starověké skandinávské mytologii a sice bohyní věčného mládí Idun.

Exkluzivitu a prvotřídnost značky dokazuje fakt, že je bohyně Idun krásnými malbami známé umělkyně Patrizie Gucci zobrazena na každém výrobku a zdobí tak jejich design. Každý produkt je tedy unikátní jak svým složením, tak i svou originální kresbou určenou právě pro daný produkt. Je tedy opravdovým zážitkem vzít do ruky krabičku, která je jak příjemná na dotek, tak i svým designem pohladí po duši.

Švédská přírodní vegan kosmetika Idun Minerals vhodná pro alergiky a astmatiky distribude pro Čr a Sr

Veškeré produkty jsou:

VEGAN, VYSOCE PEČUJÍCÍ, MINERALIZOVANÉ, S VYSOKÝM PODÍLEM PŘÍRODNÍCH SLOŽEK, NETESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH

V nabídce najdete širokou škálu produktu od pečující pleťové kosmetiky až po minerální dekorativní kosmetiku.

IDUN MINERALS švédská přírodní vegan minerální kosmetika vhodná i pro alergiky a astmatiky

Jsme rády, že tuto luxusní a vysoce kvalitní kosmetiku můžeme distribuovat na český a slovenský trh.