SADA S VONNÝMI ESENCEMI PRO VYTVOŘENÍ VLASTNÍ VŮNĚ

Kód: 870
2 245 Kč 1 855,37 Kč bez DPH
Skladem

Chcete mít parfém, který nemá nikdo na světě a podtrhnout svou originalitu a jedinečnost? Chcete věnovat originální a kreativní dárek a nevíte si rady?

Namíchejte si každý den jinou vůni.  Nabízíme vám SADU S PŘÍRODNÍMI VONNÝMI ESENCEMI z produktové řady PARFUMERIE GALIMARD. Namíchejte si vlastní vůni, která vystihne vaši osobitost a nebude ji mít nikdo jiný.

Nabízíme vám parfémovanou sadu s přírodními vonnými esencemi pro vytvoření vlastní vůně. Míchací sada je z produktové řady nejstarší francouzské parfumérie Galimard s tradicí od roku 1747, jejíž vůně obdivovala už Madame de Pompadou a obsahuje 18 vonných esencí s koncentrací parfémované vody.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Namíchejte si svůj parfém. Chcete mít parfém, který nemá nikdo na světě a podtrhnout svou originalitu a jedinečnost? Chcete věnovat originální a kreativní dárek a nevíte si rady? 

Přinášíme vám míchací sadu s 18-ti vonnými esencemi rozdělenými podle toho, zda patří do hlavy, srdce nebo základu vůně. 

Kreativní míchací sada s vonnými esencemi obsahuje:

 • 18 druhů vonných esencí s koncentrací parfémované vody, každá esence má obsah 15 ml, výběr vonných esencí se mění dle momentální nabídky výrobce. Vždy je zachováno dělení vonných esencí na hlavu, srdce a základ
 • 1 pipetu s kalibrací v ml, používá se také k počítání kapek (pro velmi malé množství),
 • testovací papírky - několik kusů speciálních absorpčních papírových proužků k testování vůní,
 • 1 prázdnou láhvičku cca 100 ml pro vaši konečnou vonnou směs.

K míchací sadě pro vytvoření vlastního parfému je vhodné koupit i rozstřikovač, do kterého si můžete nalít namíchaný parfém a mít ho k dispozici kdekoli

Luxusní rozstřikovač na parfémyVintage%20rozst%C5%99ikova%C4%8D%20na%20parf%C3%A9my%20s%20bal%C3%B3nkem%20Galimard

 

Také je možné pro luxusní zážitek zakoupit flakon s balónkem, který má nádherný design staré Francie.

Informace:

K namíchání vlastní vůně můžete využít 18 vonných esencí, každá má obsah 15 ml. Vonné esence jsou rozděleny do 3 kategorií, hlava, srdce a základ vůně. Vonné esence jsou na výběru parfumérie Galimard, proto v každém balení můžete nalézt různé druhy vonných esencí. 

V některých edicích můžete najít například tyto vonné esence:

 1. Hlava vůně (žlutá etiketa) - tóny jsou velmi proměnlivé a nestálé. Určují počáteční vůni parfému a také přinášejí svěžest, např. citrusové, aromatické a mentolové tóny. Sada může obsahovat následující vonné esence:
  1. Citrónovník - Citron Zester
  2. Plod bergamotu - Fruits de Bergamote
  3. Květ granátového jablka - Fleurs de Grenadier
  4. Zelený čaj - Thé Vert
  5. Černý rybíz - Fruits de Cassis
  6. Tomatové listy – Tomate
 1. Srdce vůně (růžová etiketa) - definují parfém a jsou jeho hlavní podstatou, prohlubují svěžest tónů hlavy vůně a rozezní vůni do teplých tónů, např. květinové, ovocné a aldehydové tóny. Sada může obsahovat následující vonné esence:
  1. Fík – Figue
  2. Májová růže - Rose de Mai
  3. Pivoňka – Pivoine
  4. Alpská levandule - Levande des Alpes
  5. Jasmín - Jasmín Misqué
  6. Bambou
 1. Základ vůně (zelená etiketa) - tóny obsahují velmi málo těkavých složek, působí jako fixátor, zajišťují její dlouhé trvání a umožňující vůni rozeznít se na pokožce, např. vanilka, pižmo, dřevité a jantarové tóny. Sada může obsahovat následující vonné esence:
  1. Lilie – Lilas
  2. Cedrové dřevo - Bois Cédre
  3. Gurmánské tóny - Note Gourmande
  4. Jantar – Amrbé
  5. Sladké pížmo - Musc Doux
  6. Dřevo a boby Tonka - Bois and Tonka

Vůně by měla obsahovat ideálně alespoň 3 vonné esence z každé kategorie.

U produktu přiložen návod k použití i s uvedením konkrétního příkladu pro namíchání unisexové vůně pro inspiraci.

Odhalte kouzlo světa niche vůní nejstarší francouzské parfumerie Galimard, která svými vůněmi okouzlovala již královský dvůr Ludvíka XV. a Madame de Pompadour.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYTVOŘTE SI VLASTNÍ PARFÉM NEBO VĚNUJTE ORIGINÁLNÍ DÁREK
Cena: 2000 - 3000 Kč
Značka: Galimard
Určení: dámské
Typ: parfémované vody
Objem: 102 a více
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 13/03/2018
Sadu jsem dostala jako dárek a jsem unešená. Míchám si každou chvíli jiný parfém. Je to skvělý nápad a všem doporučuji.

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla