Sada s vonnými esencemi pro vytvoření vlastní vůně

Chcete mít parfém, který nemá nikdo na světě a podtrhnout svou originalitu a jedinečnost? Chcete věnovat originální a kreativní dárek a nevíte si rady?

Namíchejte si každý den jinou vůni. Namíchejte si vlastní vůni, která vystihne vaši osobitost a nebude ji mít nikdo jiný.

Nabízíme vám sadu s přírodními vonnými esencemi pro vytvoření vlastní vůně. Míchací sada je z produktové řady nejstarší francouzské parfumérie Galimard s tradicí od roku 1747, jejíž vůně obdivovala už Madame de Pompadour.

Sada obsahuje:
- 18 druhů vonných esencí z nichž každá má obsah 15 ml
- pipetu 
- testovací papíry
- lahvičku pro uchování vůně
 

Chcete věnovat sadu a nejste si jisti, že jste vybrali správný dárek? Pak je možné zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ NA SADU PRO VYTVOŘENÍ VLASTNÍ VŮNĚ. Poukaz lze uplatnit na jakékoli zboží v  našem e-shopu.

Video, kde si můžete prohlédnout sadu na 2:15 min

Chcete si namíchat parfém a mít ho stále při sobě? Doporučujeme k sadě zakoupit kvalitní rozstřikovač na parfémy, do kterého si můžete nalít namíchaný parfém a mít ho k dispozici kdekoli. Výrobce rozstřikovače se zaměřil nejen na elegantní design, ale hlavně jeho těsnost. Překvapí Vás, jak dlouho v něm vůně zůstane nezměněna.

Dostupnost Skladem
2 845 Kč 2 351,24 Kč bez DPH
Sada s vonnými esencemi pro vytvoření vlastní vůně

Namíchejte si svůj parfém. Chcete mít parfém, který nemá nikdo na světě a podtrhnout svou originalitu a jedinečnost? Chcete věnovat originální a kreativní dárek a nevíte si rady? 

Přinášíme vám míchací sadu s 18-ti vonnými esencemi rozdělenými podle toho, zda patří do hlavy, srdce nebo základu vůně. 

Vonné esence obsažené v sadě se mění a záleží vždy na výrobci, parfumérii Galimard

Kreativní míchací sada s vonnými esencemi obsahuje:

 • 18 druhů vonných esencí s koncentrací parfémované vody, každá esence má obsah 15 ml, výběr vonných esencí se mění dle momentální nabídky výrobce. Vždy je zachováno dělení vonných esencí na hlavu, srdce a základ
 • 1 pipetu s kalibrací v ml, používá se také k počítání kapek (pro velmi malé množství),
 • testovací papírky - několik kusů speciálních absorpčních papírových proužků k testování vůní,
 • 1 prázdnou láhvičku cca 100 ml pro vaši konečnou vonnou směs.

K míchací sadě pro vytvoření vlastního parfému je vhodné koupit i rozstřikovač, do kterého si můžete nalít namíchaný parfém a mít ho k dispozici kdekoli

Luxusní rozstřikovač na parfémy

 

Informace:

K namíchání vlastní vůně můžete využít 18 vonných esencí, každá má obsah 15 ml. Vonné esence jsou rozděleny do 3 kategorií, hlava, srdce a základ vůně. Vonné esence jsou na výběru parfumérie Galimard, proto v každém balení můžete nalézt různé druhy vonných esencí. Vonné esence obsažené v sadě se mění a záleží vždy na výrobci, parfumérii Galimard

V některých edicích můžete najít například tyto vonné esence:

 1. Hlava vůně (žlutá etiketa) - tóny jsou velmi proměnlivé a nestálé. Určují počáteční vůni parfému a také přinášejí svěžest, např. citrusové, aromatické a mentolové tóny. Sada může obsahovat následující vonné esence:
  1. Citrónovník - Citron Zester
  2. Plod bergamotu - Fruits de Bergamote
  3. Květ granátového jablka - Fleurs de Grenadier
  4. Zelený čaj - Thé Vert
  5. Černý rybíz - Fruits de Cassis
  6. Tomatové listy – Tomate
 1. Srdce vůně (růžová etiketa) - definují parfém a jsou jeho hlavní podstatou, prohlubují svěžest tónů hlavy vůně a rozezní vůni do teplých tónů, např. květinové, ovocné a aldehydové tóny. Sada může obsahovat následující vonné esence:
  1. Fík – Figue
  2. Májová růže - Rose de Mai
  3. Pivoňka – Pivoine
  4. Alpská levandule - Levande des Alpes
  5. Jasmín - Jasmín Misqué
  6. Bambou
 1. Základ vůně (zelená etiketa) - tóny obsahují velmi málo těkavých složek, působí jako fixátor, zajišťují její dlouhé trvání a umožňující vůni rozeznít se na pokožce, např. vanilka, pižmo, dřevité a jantarové tóny. Sada může obsahovat následující vonné esence:
  1. Lilie – Lilas
  2. Cedrové dřevo - Bois Cédre
  3. Gurmánské tóny - Note Gourmande
  4. Jantar – Amrbé
  5. Sladké pížmo - Musc Doux
  6. Dřevo a boby Tonka - Bois and Tonka

Vůně by měla obsahovat ideálně alespoň 3 vonné esence z každé kategorie.

U produktu přiložen návod k použití i s uvedením konkrétního příkladu pro namíchání unisexové vůně pro inspiraci.

Odhalte kouzlo světa niche vůní nejstarší francouzské parfumerie Galimard, která svými vůněmi okouzlovala již královský dvůr Ludvíka XV. a Madame de Pompadour.

Kategorie: Vytvořte si vlastní parfém nebo věnujte originální dárek
Cena: 2000 - 3000 Kč
Značka: Galimard
Určení: dámské
Typ: parfémované vody
Objem: 102 a více
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AS Avatar autora | 02/08/2022
Super. Velice originální.
5
IK Avatar autora | 26/06/2022
Je to úžasná sada. Pustili jsme se s kamarádkami do tvoření (dokoupili jsme si 10ml flakony na parfemy a malé pipety ke kazdé esenci) a bylo to krásné. Každá jsme si udělala několik parfémů. Všechny dopadly skvěle - mám pocit, že se to snad nemůže nepovést. Vůně jsou jemné a skvěle se kombinují.
5
KM Avatar autora | 14/03/2022
Perfektni darek, zabodoval jsem.
5
K Avatar autora | 13/03/2018
Sadu jsem dostala jako dárek a jsem unešená. Míchám si každou chvíli jiný parfém. Je to skvělý nápad a všem doporučuji.