Naskladnění parfumérie Galimard nejpozději do konce července.

Lucia Hrušková Gibodová Nacional Makeup Artist pro značku Idun Minerals pro ČR a SR

V listopadu 2018 jsme navázali spolupráci s LUCIÍ HRUŠKOVOU GIBODOVOU, zakladatelkou FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY. Velmi nás těší tato spolupráce s tak zajímavou a inspirativní ženou, která je velmi uznávané ve svém oboru.

Lucia Hrušková Gibodová se ve světě make-upu a kosmetiky pohybuje již více než 25 let, posledních 15 let na profesionální úrovni jako make-up artistka:

  • líčí pro prestižní časopisy a módní přehlídky jak v Čechách, tak i v zahraničí
  • podílí se na líčení pro televizní reklamy, učí na školách pro vizážisty a líčí mnoho celebrit
  • několik let byla taktéž Nacional Makeup Artist pro značku Lancôme pro Českou a Slovenskou republiku, v současné době zahájila spolupráci na pozici Nacional Makeup Artist pro Českou a Slovenskou republiku pro švédskou kosmetickou značkou Idun Minerals
  • líčila osobnosti a celebrity televize a módního světa, například Terezu Maxovou, Daru Rolins, Michaelu Jilkovou, Janu Bobošíkovou, Nikol Moravcovou, Lindu Vojtovou nebo Annu Linhartovou a mnohé další osobnosti.

 

Lucia%20Gibodov%C3%A1%20Hru%C5%A1kov%C3%A1%20Makeup%20Artist%20pro%20zna%C4%8Dku%20Idun%20Minerals%20pro%20%C4%8Ceskou%20a%20Slovenskou%20republiku

S Lucií se aktuálně můžete potkat na naší předvánoční akci dne 6.12.2018 v Praze, kam vás srdečně zveme.

Večerem bude provázet moderátorka JOLANA VOLDÁNOVÁ, která je tváří kosmetiky Idun Minerals a nejstarší francouzské parfumerie GALIMARD, která svými vonnými esencemi okouzlovala už Madame de Pompadour a královský dvůr Ludvíka XV..

Vánoční setkání Galimard a Jolana Voldánová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení