MIMOŘÁDNÁ VÁNOČNÍ AKCE - 30% - na značky Galimard, Idun Minerals, Gyada Cosmetics. Platí na zboží skladem od 12. do 18.10.2021 včetně, kódy VANOCE30CZ, VANOCE30SK. Nevztahuje se na sady, vzorky a testery.

PUDROVÝ MAKE-UP SPF 15

Pudrové sypké minerální makeupy jsou ideální pro mastnou a smíšenou pleť právě pro pudrovou konzistenci, která vytváří matný efekt.

Pudrový sypký makeup dodává pleti zdravý a přirozený vzhled, vyživuje ji a chrání zároveň. Má ochraný přírodní UV filtr SPF 15. Přirozeně bohaté barevné pigmenty vytvářejí rovnoměrný odstín, splynou s vaší pokožkou a vytváří jemný a přirozený povrch, který vydrží po celý den. Pudrové makeupy IDUN Minerals nezanáší póry, ale umožňují pokožce dýchat.

Pudrový makeup pro citlivou pleť zakryje vrásky eshop s přírodní kosmetikou Amande Lux

Pudrové makeupy pro citlilvou pleť

Jsou vyvinutu ve spolupráci s dermatology, a proto jsou vhodné i pro citlivou pleť, dokonce jsou doporučené švédskou Asociací pro astmatiky a alergiky. Prodávané jsou převážně v lékárnách a specializovaných kosmetických salónech.

Vhodné pro citlivou pleť - matný efekt - přirozený vzhled - střední až vysoké pokrytí - obsahují pouze 4 složky - pro aplikaci použijte štětec kabuki.

Potřebujete správně určit odstín make-upu? Nejdříve je vhodné zjistit, jaký máte podtón pleti:
Tabulka pudrových minerálních makeupů bez niklu a parabenů doporučené Švédskou asociací pro alergiky a astmatiky
 
studený (cold) je spíše narůžovělý
- teplý (warm) je spíše do žluta
- neutrální (neutral)  je spíše do zelena
 
 
 
Naše recenze, kde se dozvíte, jak pudrový makeup aplikovat, jeho výhody a tipy a triky na rychlé líčení. Ve druhém videu naše recenze hydratačního tónovacího krému, který je ideální použít v kombinaci s pudrovým makeupem.

 

  

   

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Cena

8351085
18351085

Značky

PODTÓN

TÓN PLETI

Položek k zobrazení: 12