Pele-Mele, niche dámská parfémovaná voda 100 ml

Originální dámská svěží vůně s tóny zeleného čaje.

Hlava   bergamot, mandarinka, měsíček, zelený čaj
Srdce   kosatec, konvalinka
Základ černý rybíz, broskev, švestka, cedrové dřevo
 

Obsah 100 ml

Chcete si nejdříve přivonět k této niche vůni?

OBJEDNEJTE SI VZOREK

Objednáno
1 445 Kč 1 194,21 Kč bez DPH
Kategorie: Pele-Mele, Bergamot Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Květinová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Ovocná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Svěží EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Bergamot Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Broskev Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Broskev Květinová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Broskev Ovocná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Broskev Svěží EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Broskev Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj zelený Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj zelený Květinová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj zelený Ovocná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj zelený Svěží EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Čaj zelený Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Černý rybíz Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Černý rybíz Květinová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Černý rybíz Ovocná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Černý rybíz Svěží EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Černý rybíz Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Dřevitá EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Květinová EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Ovocná EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Svěží EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda), Dřevo cedrové Zelená EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda)
KONCENTRACE: EDP (Eau de Parfum, parfémovaná voda)
TYP VŮNĚ: Dřevitá, Květinová, Ovocná, Svěží, Zelená
VONNÉ SLOŽKY: Bergamot, Broskev, Čaj zelený, Černý rybíz, Dřevo cedrové, Konvalinky, Kosatec, Mandarinka, Měsíček, Švestka
Určení: dámské
Typ: parfémovaná voda
Značka: Galimard
Cena: 1 300 Kč a více
Objem: 100

Originální dámská svěží vůně s tóny zeleného čaje.

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard si oblíbila i paní JOLANA VOLDÁNOVÁ a je nám ctí, že se stala tváří parfumerie Galimard pro Českou republiku. 

Jolana Voldánová se stala tváří nejstarší francouzské parfumerie Galimard v České republice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 16/11/2017
Koupila jsem na doporučení kamarádky. Krásně voní a hlavně vydrží. Jsem velice spokojená také s přístupem e-shopu, skvělá komunikace a rychlost dodání.

Galimard parfums_ČR_450

Niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí v parfumářském řemesle od roku 1747. Výhradní e-shop pro Českou republiku

Parfumerie Galimard je nejstarší francouzskou parfumerií, která má tradici již od roku 1747. Svými vonnými rukavičkami se proslavila u královského dvora Ludvíka XV.

Dodnes probíhá výroba parfémů tradičními postupy a podle originálních receptur.

Niche parfémy Galimard vyráběné tradičními postupy s tradicí od roku 1747 

Madame de Pompadour, která byla mocnou osobností této doby, byla také velkou milovnicí a znalkyní vůní Parfumerie Galimard. 

Parfumerie Galimard mapa Provence 

Rodinná parfumerie GALIMARD má tradici v parfemářském řemesle od roku 1747 a je jednou z nejváženějších parfemářských domů ve Francii.  Jeji zakladatel Jean de Galimard byl i zakladatelem parfémářského cechu ve Francii.

 galimard plátky růže

 

Výroba parfémů a čistých přírodních olejů probíhá tradičními řemeslnými postupy s velkým podílem ruční práce. 

Vonné esence používané při výrobě jsou jedny z nejkvalitnějších na světě a parfumerie Galimard je sama získává a zpracovává z přírodních zdrojů okoli Grasse v Provence.

Receptury niche parfémů jsou jedinečné a originální.

Kompozice vůní jsou uměleckým dílem "NOSŮ".

Parfumerie Galimard jako jedna z mála na světě má vlastní "NOSY", profesionální míchače vůní, kterých je na světě jen cca 50, z toho 13 jich zije přímo v Grasse, kolébce světového parfemářského umění.

Odhalte krásu, jemnost a jedinečnost niche vůní, kterým podlehla i Madame de Pompadour. 

Jemný květinový niche parfém A CONTRE-JOUR francouzská parfumerie Galimard

 

 Francouzská parfémovaná mýdla jsou ručně vyráběna, zachovány jsou tradiční řemeslné postupy za využití často i původních výrobních mechanických strojů.

Přidávané vonné esence jsou získávány z rostlin a dřevin okolí Grasse a jsou jedny z nejkvalitnějších. Parfumerie Galimard vonné složky sama zpracovává, tudíž jde o čisté přírodní zdroje.

Mýdlová hmota je tvarována ve starobylých formách. Dárkové sady francouzských mýdel jsou často věnovány jako luxusní dárek pro jakoukoli příležitost. 

 

Dárková sada - ručně dělaná francouzská jemně parfémovaná mýdla